VLOG

Siema, Amatorzy garbusów.
Tu rebel z california-look.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od pewnego czasu wrzucam na youtube Vlogi o tematyce garbusowej i nie tylko.
Poniżej zestawienie owych vlogów.

Adres na Youtube: California-Look.pl Kanał Youtube

….

Vlog#4 Opony: białe napisy, rozmiary w cal-look, ciekawostka, update z autem

  1. białe napisy na oponach – trochę opinii, jak to wyszło u mnie trochę o modnych ostatnio oponach Firestone Wide Oval
  2. , rozmiary opon, trochę jak było u mnie, jak jest w tradycji  cal-look,
  3. ciekawostka ze światka przerabianych garbusów w USA,
  4. update z autem – czyli wpadka z pompą paliwa :)

Miłego oglądania, a następne odcinki – już niedługo :D

………………………………………………………………………………………………………………………

Vlog#3 – Wyjaśnienie, poczatki, literatura garbusowa

 

1. Wyjaśnienie

We wstępie wyjaśniam, że ze mnie d*pa nie mechanik i w ogóle dzieci drogie nie próbujcie tego w domu :)

2. Moja garbusowa historia – gadam trochę o tym skąd się wzięły klimaty garbusowe w moim życiu. Kiedy się to zaczęło i jak i jak zabrałem się za temat california-look. Potem o klubach samochodowych, które współtworzyłem, o Saturday Night Cruise itp…

3. Literatura garbusowa – polecam kilka książek o przerabianiu garbusów plus trochę do tego ciekawostek z historii ludzi związanych z szybkimi garbusami w USA.

….

Miłego oglądania, a następne odcinki – już niedługo :D

………………………………………………………………………………………………………………………..

CaliforniaLook.pl – Vlog #2 – polerowanie felg alumiowych

Drugi odcinek Vloga CaliforniaLook.pl – Polerowanie felg aluminiowych.

Tym razem o dość mozolnej czynności jakąś jest polerowanie aluminium. Przy okazji Test pasty Tempo i Autosol Metal Polish na przykładzie rantów felg  Azev do codziennego wozu – BMW E34 oraz mała niespodzianka w temacie felg do garbusa.

W dzisiejszych czasach łatwiej jest nagrać video i wrzucić na Youtube niż długo redagować tekst, wrzucać obrazki, konfigurować galerię, poprawiać literówki, styl… Sam się sobie dziś dziwię, że mi się kiedyś chciało. Jeśli chodzi o produkcję video, to jestem absolutnie początkujący, więc… Jest jak widać. Natomiast zamiast robić 17 wersji próbnych i uczenia się skomplikowanego montażu stwierdziłem, że będę się uczył na bieżąco, bo inaczej w ogóle nie wystartuję.

A z drugiej strony – odbiorcy teraz też wolą sobie coś obejrzeć, nawet jak ten film leci w tle podczas wykonywania innych czynności. Zatem teksty pisane pewnie rzadziej niż kiedyś się będą tutaj pojawiać. Chociaż, nie chcę niczego obiecywać, ale niektóre rzeczy łatwiej pokazać w formie tekstu i zdjęć niż pogadanki przed kamerką.

Pacjent – felgi Azev – były mocno zmasakrowane w stanie wyjściowym, więc sporo pracy poszło w wyszlifowanie papierami ściernymi tyle ile się dało, a pasty polerskie poszły dopiero później. Wszystko jest na video, to sobie obejrzyjcie.

 

Miłego oglądania, a następne odcinki – już niedługo :D

………………………………………………………………………………………………………………………..

CaliforniaLook.pl – Vlog #1 – wprowadzenie i pompy paliwowe do garbusa

To mój pierwszy Vlog na CaliforniaLook.pl  i pierwsza aktywność od dawna. Generalnie coś na ten temat ględzę w pierwszej części – czyli wprowadzenie. Potem omawiam skrótowo pompy paliwowe do garbusa. Generalnie pierwsze koty za płoty, ale dwajcie znać w komentarzach czy taka forma jest OK, bo w sumie dość ogólna. Czy chcecie może bardziej konkretnie techniczne odcinki.

Pewnie z rozpoczęciem sezonu będzie więcej relacji spoza garażu, a tego co się ogólnie dzieje na mieście w tematach garbusowych, okołogarbusowych i ogólnie… w klimacie :P

Miłego oglądania, a następne odcinki – już niedługo :D