9 myśli nt. „garbusy na Hot’n Classic Party – filmik

  1. Zawsze podziwiałam właścicieli garbusów za ich podejście do swoich samochodów. Coś genialnego. Chyba żadnej innej podobnej marki nie można znaleźć :)

    • Miłe słowa, ale to lekka przesada. Kiedyś tak było, że wśród fanów starych aut byliśmy bardziej widoczni, ale to się zmienia. Kiedyś zauważalne były środowiska skupione wokół oficjalnych struktur typu Automobil klub, czyli głównie były jakieś historie typu rajdy aut zabytkowych, ale tak na pół gwizdka z konkursami elegancji, auta z lat 30tych i te klimaty. Nuda. Rozrywka dla bogatych emerytów. No i jeszcze środowiska garbusowe ze swoimi zlototami w klimatach hipisowsko-punkowo-kotrkulturowych głównie adresowana do młodych ludzi. W tym młodych duchem. Fajnie, ale tam nie chodziło za bardzo o te samochody, a raczej o tą otoczkę wokół. Od pewnego czasu (mniej więcej od 2009r) to się zaczyna zmieniać dzieki działalności środowisk związanych z czasopismem Classic Auto, ale i nieskromnie powiem – dzieki temu, że fani starych VW związani z klubem obecnie zwanym Buzzing Bugs zaczęli organizować imprezy motoeyzacyjne adresowane do szerzej rozumianego środowiska motoryzacyjnego niż tylko klasyczne VW. Teraz to już co innego. Impreza, z której to jest relacja jest doskonałym przykładem. Na luzie, bez napinki spotkało się się na oko ze 100 osób z różnych klimatów motoryzacyjnych.

  2. Ciekawy filmik. Uwielbiam te autka, sa przepiękne, dla mnie najlepsze auta. Szkoda, że to teraz zabawki dla bogatych…zresztą teraz na wszystko trzeba mieć pieniądze, chociaż takie filmiki można oglądnąc za darmo dzięki Twojej uprzejmości. Polecam każdemu wielbicielowi tych autek oglądnąc ten filmik !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *