Buzzing Bugs Garage Party – Wrench & Grill

W miniony weekend miałem przyjemność gościć sporą reprezentację członków naszego wspaniałego klubu Buzzing Bugs wraz z rodzinami na inaugrującym sezon grillu. Była to próba powrotu do starej tradycji ‚Garage Party’, której celem oprócz miłego spędzenia czasu w towarzystwie przyjaciół przy czymś smacznym do jedzienia i picia jest podłubanie nieco przy samochodach.

Tym razem idea ta wyszła od Blaza i Qca, żeby przy grillu ogarnąć wreszcie mojego garba, gdyż zdecydowanie zbyt długo stoi unieruchomiony w garażu. Prace montażowe rozpoczeliśmy od składania trampoliny ogrodowej, żeby mieć możliwość zająć czymś dziedziarnę.

Na piierwszy ogień poszed nasz ogórek, który ostatnio sprawiał poważne problemy przy wrzucaniu biegów. Króta diagnoza, kombinerki, podciągnięcie linki sprzęgla…

vw bus

 

Chciałbym tutaj podziekować serdecznie kolegom za pomoc w ogarmnięciu auta, oraz powyższe zdjęcia (Orzech i Blaz). Było super :)


Jedna myśl nt. „Buzzing Bugs Garage Party – Wrench & Grill

  1. Czesc :) Swietne wpisy, naprawdę bardzo udane :) Tak w ogole to cały Twój blog stoi na jak najwyszym poziomie :) Co jest bardzo fajne :) Wysłałem link i nazwe Twojego bloga paru znajomym i dwoje z nich odpowiedzialo zgodnie, ze jest to najlepszy i najciekawszy blog. Prowadzenie bloga swietnie Ci idzie, potrafisz przyciagnac swoimi tekstami i wpisami uwage czytelnka :) Zaczynam być Twoim fanem :) Pozdrawiam gorąco :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *