Aktualności garażowe – składanie garbusa…

Niedawno wybrałem się do Dab’a po ciekawe fanty do garbusa, które pokażę innym razem. Poniżej fotka części Dabowego królestwa sprowadzonego z USA. VW 1303 cabrio oraz dwa Karmanny Ghia typ 14 i całe mnóstwo części… Eh… daba królestwo garbusa

Dzięki dzisiejszej pomocy Qcyka udało się zmontować kolejne elementy garba po malowaniu. Czyli wstępnie zamontowane są wszystkie błotniki i przednia maska. Do zamontowania są jeszcze kedry w 3 błotnikach, przednie i tylne lampy, kierunki, tylna maska, szyby, stopnie… Jeszcze pewnie nieco niespodzianek przede mną. Najbardziej obawiam się o spasowanie drzwi.  Na zdjęciach kilka customowych smaczków, które to jak zwykle drobne nawet odstępstwo od oryginalu, mogą budzić skrajne emocje. Ambiwalentne tudzież… Zatem w planach są ramki reflektorów i kierunkowskazów w kolorze nadwozia oraz kiedry gumowe między błotnikami a nadwoziem również w kolorze zółtym.

1302-yello

 

Fajne to, czy niefajne?


9 myśli nt. „Aktualności garażowe – składanie garbusa…

  1. Bardzo fajny klasyk sam bym chciał mieć takiego i móc go odrestaurować, ale niestety brak miejsca i funduszy. Zazdroszczę i życzę miłej renowacji.

  2. Przyznaje, że nie jestem specjalnie obyty w środowisku Garbusowym i nie orientuje się co na tej scenie obecnie rządzi, ale z mojej perspektywy ten wóz będzie się mocno i pozytywnie wyróżniał spośród tego co można obecnie najczęściej spotkać na zlotach i „spotach”. Będzie na Kruzie?

    • Dzięki. Cal-look jest ostatnio passe. W Polsce nigdy nie był na topie, ale nawet teraz w krajach gdzie środowisko Aicooled VW ma się bardzo mocno, to też cal-look jest w odwrocie. Teraz rządzi rdza i mega gleba. Dla każdego coś miłego…. Wątpię, żebym się wyrobił na kruz z garbem. Dobrze będzie jak się przyturlam ogórkiem. Z garbem chciałbym się wyrobić na zawody w Olszytnie w czerwcu…. Może jakiś drobny upgrade się uda zrobić przy okazji przywracania silnika do żywych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *